O nás

Welde s.r.o. je dceřinná firma společnosti Welde GmbH, která je předním evropským výrobcem překližek a sololitu. Naše výrobní závodyWelde sídlí v Bulharsku a Rumunsku.

V České republice prodávala svoje výrobky již od roku 1995 přes obchodní firmy. Od roku 2008 si prodáváme naše produkty sami. Kvalita překližek firmy Welde je na trhu dobře známa a časem prověřena. Sídlíme v Otrokovicích odkud jsme schopni, z našeho skladu o rozloze 1.500m2, promptně dodávat zboží na český a slovenský trh.

Kromě našich produktů dodáváme březové, bukové, borovicové i speciální překližky. Welde je také zástupce holandského producenta LOSÁN BENELUX na dýhovaný program (krájenou dýhou opatřené dřevotřísky, MDF desky, překližky, atd.).

Jako službu nabízíme formátování a další opracování našich produktů dle přání zákazníka.

Podpora prodeje


Rychlá a bezpečná přeprava zboží po celé republice


Stálým zákazníkům nabízíme u paletových odběrů možnost rychlého a kvalitního formátování a CNC obrábění u našeho subdodavatele


WELDE je firma která specializuje na velkoplošné materiály. Našim zákazníkům rádi poradí specialisté na překližky , kteří tyto materiály velmi dobře znají, nikoliv dealeři, cesťáci nebo operátoři, kteří prodávají všechno, dokonce i to , čemu nerozumí.


WELDE je důvěryhodná a prověřená firma ,která zákazníkům nenabízí „no name“ produkty, ale naopak  produkty,  na které se mohou zákazníci spolehnout. Naše výroba pracuje podle FSC a PEFC norem a samozřejmostí jsou certifikáty z naší výroby)


OCHRANA OSOBNÍCH  ÚDAJŮ

Zobrazit dokument o ochraně osobních údajů